анкер латунний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип анкера | Забивається |
| Матеріал анкера | Латунь |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Довжина анкера | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,50 ₴
