дюбель пластиковий застосовується для кріплення в бетоні та цеглі має різний діаметр і довжину
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дюбеля | Розпірний, Універсальний |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 35 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Глибина отвору під дюбель | 35 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 4 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴/упаковка


