Дюбель для пінобетону та газобетону. Дюбель металевий для газобетону, також використовується для пінобетону та щільніших основ, бетон, цегла. Монтаж металевого дюбелю виробляється за допомогою універсального саморіза діаметром. Для встановлення потрібно попередньо висвердлити отвір під дюбель. Після очищення отвору дюбель встановлюється за допомогою забивання в отвір, після встановлення дюбелю, він розкличується універсальним шурупом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тих-КРЕП |
| Тип дюбеля | Розпірний |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Матеріал дюбеля | Сталь |
| Покриття | Оксидне |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 32 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 4 мм |
| Глибина отвору під дюбель | 32 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 6 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | 10х60 (50 шт.) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴/упаковка
